ПИСАТИ КАРТИНИ РУКАМИ НЕ МОЖНА, ЛИШЕ СЕРЦЕМ…

26 жовтня  з нагоди Міжнародного дня художника, дня народження Національної спілки художників України та в рамках мистецького проекту культурної дипломатії від «Kraft-СтуДІЯ «Вальори» відбулась робоча зустріч з членом Національної спілки художників України Ігорем Мельником.

Героїчна війна українців диктує нові реалії і сьогодні перед нами стоїть надважливе питання – це трансляція культурної і мистецької ідентичності у світовому інформаційному просторі. Адже війна триває на всіх фронтах.

Тішить, що люди мистецтва вміють тримати фронт, вміють доводити світу, що ми нація незламних.

Зустріч у майстерні мега крутого і мега талановитого художника Ігоря Мельника ще раз нас переконала, що Україна, то країна з глибокими та древніми історично-культурними коріннями і новими перспективними баченнями віднови та відбудови.

Дякуємо митцю за екскурсію територією та аудиторіями Стрийського ВХПУ й за краплину живої водиці із криниці українського художнього всесвіту. Дякуємо за життєдайну потугу і силу мистецтва.

Розуміємо, що настав час діяти і дослухатись один до одного, й цінувати працю один одного, та творити спроможну спільноту.

Найголовніше дякуємо за окресленння спільних планів у мистецькому проекті культурної дипломатії «Kraft-СтуДІЯ «Вальори», заключним акордом яких буде відкриття виставки.

Для довідки: крафт – це ремесло, майстерня. Вальори – галицьке слово, що означає тони і півтони барвистості.

 

Ольга БОДНАР,

головний спеціаліст сектору культури Стрийської РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*