РЕФОРМА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ В ДІЇ

ВІДНОВИЛО РОБОТУ ОРТОПЕДИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Протезування для нашої громади стало доступнішим.  У Стрию відновило свою роботу ортопедичне відділення. У приміщенні колишньої міської стоматологічної поліклініки продовжують надавати свої послуги лікарі-ортопеди та зубні техніки, які виконують зубопротезування, зокрема, для пільгової категорії населення.

Після реформування міське відділення ортопедії об’єднали з колишнім районним і включили його в склад Стрийської цент­ральної районної лікарні. Поки тривав цей процес, минулоріч безплатним протезуванням ско­ристалося менше пацієнтів, ніж планували, та у 2023-у лікарі сподіваються надолужити, тим паче, що до роботи приступили майстри своєї справи із багато­річним досвідом.

Старший ортопед Петро Ро­манів зазначає: «Процес проте­зування тепер буде об’єднаний і  всі роботи виконуватимуться у приміщенні на вул. С. Бандери, 24. Лабораторія і частина лікарів вже працюють, а ті лікарі, які зали­ши­лися в районній лікарні, най­ближчим часом перейдуть сюди».

Директор КНП «Стрийська центральна районна лікарня» Олексій Ігнатов розповідає: «Тут можна отримати як платне, так і пройти безкоштовне зубопроте­зу­вання. Для безкоштовного зу­бопротезування підлягають такі категорії осіб: учасники АТО, учасники бойових дій, інваліди другої групи, інваліди дитинства та пенсіонери. Кожного року на ці потреби виділяються кошти з місцевого бюджету. У складі ортопедичного відділення є 5 лікарів-ортопедів та 5 зубних техніків. Вони надають послуги з виготовлення основних видів зубних протезів, передбачених для пільгових категорій насе­лення, а також проводять до­даткові роботи з виготовлення зубопротезування на підставі платних послуг».

Цьогоріч на пільгове зубо­протезування з міського бюджету виділили 750 тисяч грн. За ці кош­ти планують безкоштовно виго­товити протези для більш як двохсот мешканців нашої гро­ма­ди. Щоб скористатися цією про­грамою, необхідно звернутися в ортопедичне відділення у м. Стрию на вулиці Степана Бан­дери, 24 та заповнити заяву. Безпосередньо на місці можна отримати всю необхідну інфор­мацію.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*