РЕЛОКАЦІЯ – СПОСІБ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА

З початком повномасштабного вторгнення, підприємства, які територіально знаходились у зоні активних бойових дій, опинилися під загрозою неформальної або фізичної ліквідації. Задля збереження економіки країни в перші місяці російської агресії, уряд запустив програму переміщення підприємств у більш безпечні регіони України.

Стрийська громада активно долучилася до цієї програми. Протягом року допомагали, консультували та приймали бізнес зі східних та південних регіонів України. На сьогодні у нас зареєструвалось близько двадцяти релокованих підприємств.

Одне з них днями відвідали міський голова Олег Канівець та його  заступники. Це сімейний бізнес, який розпочався у Криму. Після окупації півострову, у 2014 році, власники змушені були виїжджати з рідного міста і наново розпочинати роботу вже у Мелітополі, а це кредити, обладнання, працівники… Щойно «стали на ноги» в 2022 році на втечу від окупантів мали всього 20 хвилин. Але і цього разу вони не опустили руки і втретє запустили підприємство вже в Стрию. Дякуємо за довіру і бажаємо успіху.

КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Стрийська міська рада спільно з USAID організовує конференцію “Трансформація бізнесу під час війни та його соціальна відповідальність”. Спікери — успішні підприємці, які зуміли не просто утримати свою справу в умовах війни, а ще й підтримали економіку країни. Серед них Микола Кміть, Олександр Бережанський, Ярослав Рущишин.

У програмі заходу також презентація грантових можливостей для бізнесу Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Конференція відбудеться 16 лютого 2023 року в м. Стрий, вул. Колесси, 41б, готель “Золото Карпат” початок о 10:00.

Запрошуємо до участі представників малого та середнього бізнесу Стрийської громади, та представників релокованих підприємств. Участь безкоштовна, кількість місць обмежена. Для реєстрації необхідно заповнити анкету. Дедлайн реєстрації 15.02.2023 – 18.00 год.

 

 

Джерело: Стрийська міська рада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*