РОБОТА ТРИВАТИМЕ ДО ПЕРЕМОГИ

За останній тиждень  відправили близько 500 кг теплого одягу для мешканців деокупованих населених пунктів Харківщини, дякуємо І. Чепілю  за транспортні послуги. Відправлено медикаменти, засоби медичного призначення, перев’язку, теплий одяг, натільну білизну в лікарні Ізюма, Краматорська  (шпиталь, евакуаційна бригада), дякуємо за логістику Андрію  Мацелко.

Спакували і відправили медикаменти, засоби гігієни, солодощі та інше (за запитом), до нашої рідненької Стрийської ТрО, а також 2 маскувальні сітки, і «кікімору» для розвідки (дякуємо нашим умілим рукодільницям). З транспортом допоміг В. Курилів.

У штабі допомоги ВПО вул. Осмомисла, 1 продовжується систематично видача одягу, взуття, предметів гігієни та інших речей. Вдячна всім волонтерам Спілки солдатських матерів та дружин Стрийщини, особливо Юлії Бецко, Христині Борис, Анні Шпіцер, Оксані Хилі, волонтерам, які плетуть сітки, «кікімори», працюють в штабі допомоги ВПО. Разом ми сила!

Дякуємо нашим дорогим стриянам, які безкорисливо кожного дня приносять до нашого штабу все необхідне.

Продовжується збір: нитки та в’язані речі, для плетіння «кікімор», каверів, шкарпеток для наших захисників; тканини для плетіння сіток;  одяг, взуття, дитячі речі (ванночки, візочки, горщики, іграшки, годувальні столики, ходульки,  іграшки, книжки), постіль, рушники для ТПО та передач на деокуповані населені пункти; теплі светри, фліски, рукавиці, шапки, футболки і т.д для наших воїнів;

протизастудні засоби, краплі для носа, смоктальні таблетки для горла для  захисників, а також гелі та мазі протизапальні; консервні бляшанки віск, парафін, для виготовлення окопних свічок; працюючу побутову техніку та меблі для ТПО (є запит на 2 холодильники, диван, ліжко); ельф бари; овочі, фрукти, солодощі.

Штаб «Спілки солдатських матерів та дружин Стрийщини» працює щоденно з 9.00 до 14.00, крім неділі за адресою: м.Стрий, вул. Осмомисла 1.

Ірина ДРАПАЛЮК.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*