ШАНОВНІ КОЛЕГИ І ДРУЗІ БІБЛІОТЕК!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

У наш час, коли одним із пріоритетів є вільний доступ до інформації, публічні бібліотеки є корисним і важливим осередком громади, де кожен може знайти все для задоволення життєвих та інформаційних потреб, соціально-емоційної реабілітації, дістати допомогу у вирішенні різних проблем.

У воєнний час маємо ретельніше робите те, що вміємо і необхідно. Важливим аспектом бібліотечної діяльності на сьогодні став захист інформаційного простору. Наші бібліотеки не лише обслуговують користувачів, проводять різноманітні просвітницькі заходи для мешканців громади, надають достовірну інформацію внутрішньо-переміщеним особам, а й займаються волонтерством.

Публічні бібліотеки Стрийської МЦБС стали точкою допомоги та підтримки. Від початку війни бібліотеки перетворились на своєрідний гуманітарний простір. Чимала кількість внутрішньо-переселених осіб знайшла притулок у наших бібліотеках.

Тож у день професійного свята бажаю Вам, дорогі колеги, подальшої плідної професійної діяльності, міцного здоров’я, творчих здобутків, Божої благодаті та миру усім нам.

Об’єднуймо наші зусилля й уміння, та з вірою і надією наближаймо Перемогу разом!

 

Директор

Стрийської МЦБС                                                           Галина ЦУЦУП

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*