ЩО ТАМ З «COVID-19» ?

Як повідомив завідувач інфекційного відділу Стрийської ЦМЛ Андрій Бабяк, за місяць, що минає, госпіталізовано 20 осіб з підозрою на коронавірус, зокрема, 10 – з числа евакуйованих, 5 – зі Стрия, 3 – мешканці Стрийського району, по 1 зі Сколівського району та м. Ходорів. Одержано протягом місяця 29 позитивних результатів на Covid-19 (15 – Стрий, 11 – Стрийський район, 3 – Моршин).
Всього з початку реєстрації недуги Covid-19 на наших теренах підтверджено 11931 випадок (6617 – Стрий, 535 – Моршин, 4 779 – район). Всього померли 292 особи (167 – Стрий, 7 – Моршин, 118 – район). Одужали 10590 осіб (6020 – Стрий, 4570 – район).
За інформацією сайту https://www.unian.ua, Міністерство охорони здоров’я України нагадало, чим відрізняються COVID-19 та сезонна алергія. За словами медиків, коронавірус, як і сезонна алергія, викликає кашель, нежить та втому. Також є певні відмінності, які допоможуть відрізнити алергію від коронавірусної хвороби: підвищена температура більше вказує на коронавірусну хворобу, ніж на алергію; біль в тілі, втрата або спотворення запахів та смаків можуть свідчити про наявність COVID-19.
Також при алергії та при COVID-19 можуть бути такі симптоми: головний біль, біль у горлі, чхання, задишка. Проте свербіж очей та сльозотеча є ознаками алергії.
Фахівці МОЗ зазначають: якщо ви відчуваєте симптоми вірусного захворювання – краще перестрахуватися та пройти тест на коронавірусну інфекцію. Адже крім загальних симптомів з алергією, COVID-19 схожий на грип та ГРВІ. Подібні симптоми – головний біль, нежить, кашель та підвищення температури тіла.
Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*