ЩОБ ДОПОМОГТИ ЗСУ, ДОСТАТНЬО ЛИШЕ БАЖАННЯ

У черговий раз ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище» довело на власному прикладі, що для допомоги ЗСУ достатньо лише бажання.

25 червня  на майдані Незалежності у м. Стрию майстри виробничого навчання та учні художнього закладу освіти організували виставку-продаж картин та низку напрочуд неординарних та творчих майстер-класів з боді-арту, розпису хною, декоративного манікюру, декупажу, розмальовування кольорових фігурок, плетіння браслетів, соломоплетіння, плетіння кіс.

Ми організували свято для дітей. Для тих, хто живе в Стрию та для тих, хто змушений був переїхати сюди, втікаючи від жахів війни, для тих, чиї батьки наразі відбивають напад ворожих військ. Саме тому ми намагались донести до учасників свята розуміння того, кому ми завдячуємо можливістю жити відносно спокійним життям. Нашою метою було провести благодійний ярмарок та зібрати кошти на потреби наших захисників.

Щиро дякуємо тим, хто долучився до ярмарки та допоміг нам зібрати понад 2 500 грн., які неодмінно стануть у нагоді захисникам України.                             

                                                           Ірина СТЕФАНИШИН,

заступник директора з виховної роботи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*