ЩОБ ТАТО ШВИДШЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ

Захар і Артемко дуже пишаються своїм татом, який захищає Україну на передовій. Вони навчаються у Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 ім. Василя Стасюка.

Тато Юрій ще за рік до повномасштабної війни став контрактником ЗСУ. За фахом він лікар, тому   сьогодні на медичному фронті перебуває у найгарячіших місцях. Хлопці дуже хочуть пришвидшити перемогу України, щоб побачити батька, обняти його і розказати, як вони його люблять.

Своїми думками поділилися з мамою і разом вирішили виготовити багато-багато патріотичних  сувенірів, а ще напекти смаколиків, продати все, а кошти перевести на фонд Сергія Притули, або придбати щось дуже-дуже необхідне для татових побратимів.

І закипіла робота. До братів долучилася похресниця Юрія – Даринка зі своєю подругою Іринкою. Дівчатка навчаються у 5-му класі Стрийської гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького. Звісно, допомагали дітям матусі. Реалізовували сувеніри та смаколики на вулицях міста, а також під час «Органік Фесту». За два дні вторгували 3,5 тисячі гривень.

Зупинятися на досягнутому не будуть. Але зараз почалося навчання, тому збиратимуться на вихідних, робитимуть сувеніри і продавати, щоб ще більше коштів зібрати для військових.

                                                                                Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*