ШЕВЧЕНКОВІ ДНІ У СТРИЮ

Традиційно у березні ми вшановуємо Ве­ликого Кобзаря. Попри війну низка заходів з відзначення Шевченкових днів пройшла у нашому місті.

8 березня у Стрийській ЦМБ ім. М. Шаш­кевича відбулася літературно-мистецька ком­позиція «Шанує Тараса велика родина – моя Україна»; 9 березня «Світлиця Т. Г. Шев­ченка», що у виставковій залі Стрийського краєзнавчого музею «Верховина», зібрала по­ціновувачів поета на експозицію Ярослава Михайлюка «З моєї Шевченкіани»; 10 бе­резня, у МБК відбувся  концерт «Геній, якому судилася вічність» за участі майстра художнього слова, Героя Украї­ни, Народного артиста України, лауреата На­ціональної премії ім. Т. Шевченка Анатолія Паламаренка та Муніципального чоловічого хору «Каменяр».

З особливим колоритом і неординарно цьогоріч вшанували духовного батька нації Тараса Шевченка у читальній залі Централь­ної міської бібліотеки ім. М. Шашкевича. Лі­тературно-мистецька композиція «Шанує Та­раса велика родина – моя Україна» (на фото) за участі народного театру української пісні «Намисто» під орудою керівника театру Окса­ни Берездецької перенесла глядачів в епоху, коли жив  і творив  Шевченко.

Аматори сцени відтворили сторінки творчос­ті Кобзаря як поета, драматурга, художника. Прозвучали пісні на вірші Пророка, адже його поезія дуже милозвучна й акту­альна вже не одне століття. У Шевченкових словах уся Украї­на!

Також відвідувачі бібліотеки мають змогу оглянути книжкову виставку «Шляхами Вели­кого Кобзаря», яку підготували працівники відділу обслуговування.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*