СКОВОРОДІВСЬКИЙ ДУБ У СТРИЮ

У межах просвітницько-практичного форуму «Актуальність мудрості Григорія Сковороди» з нагоди планетарного відзначення 300-ліття Г. Сковороди у Стрию проходив «круглий стіл» для освітян на тему «Це треба не просто знати, Це втілити слід у життя». Організатором виступило управління освіти Стрийської міської ради за ініціативи ГО «Мистецька толока».

У приміщенні СЗШ №1 зібрались бажаючі ближче познайомитись із мудрим словом і глибокою думкою визначного українського мислителя та філософа, який досягнув світової слави. Для цього було запрошено Осмира Магура (Ostap Stek ), науковця, культоролога, мислителя, дослідника мудрості Сковороди, засновника Академії розширеного світогляду “Магура”.

У приємній атмосфері час бесіди минув непомітно, а опісля залишилось дуже багато тем для роздумів та переосмислення. Що таке щастя, як досягти стресостійкості та важливість зміни свого світогляду, опираючись на основи мудрості Сковороди – одні з тем, які включала наша бесіда.

Зазначу, що до організації Сковродинівського форуму вже долучилися ДОН ЛОДА та ЛОІППО. А у Стрию ми провели першу зустріч. Також ми є першим містом, де було спільно висаджено Сковородинівський дуб (саме так було домовлено робити у кожному місті, де відбуватимуться Сковородинівські заходи).

Висловлюємо щиру подяку Ірині Ріхтер за організацію цієї зустрічі, директорці СЗШ №1 Марії Суховерській за теплий прийом та Осмиру за віддану працю у поширенні мудрості Г. Сковороди. “Працюймо над посиленням світоглядного фронту. Нині час зшивати Україну золотими смислами божественної премудрости Г. Сковороди і цим утверджувати наш лідерський статус у світі. Слава Україні!” – наголошує Остап Стек.

Зоряна КІНДРАТИШИН.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*