СЛУЖБА 101

ЕКСКУРСІЯ ДО РЯТУВАЛЬНИКІВ

Днями  до пожежно-рятувального підрозділу у м. Стрий навідались дітлахи 3-4 класів НВК «Дулібський ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (на фото). Під час візиту дітям було продемонстровано сучасну пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке рятувальники використовують у повсякденні діяльності. Зокрема начальник підрозділу Роман МАТІЇШИН розповів дітям про нелегку роботу рятувальників та найпоширеніші випадки виникнення пожеж.

 НЕ ПРОВОКУЙТЕ НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ В ЛІСАХ

Рятувальники Стрийського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області закликають громадян не провокувати пожежі в екосисткмах. Шановні громадяни! Не спалюйте суху траву та сміття, не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані оточуючим, також інформуємо про заборону вʼїзду до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період, а також розведення багать у лісових масивах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій для рекреації) у період високої пожежної небезпеки.

СТРИЙЩИНА У ЛІДЕРАХ ЗА КІЛЬКІСТЮ ПОЖЕЖ У ЕКОСИСТЕМАХ

У антирейтингу по займанню в екосистемах від початку року у трійці лідерів Стрийський район. Про таке повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Найбільша кількість займань від початку року була у Львівському, Дрогобицькому та Стрийському районах.  Вже зареєстрували 688 пожеж, з них 195 виникали в екосистемах області. До слова, минулого року на Стрийщині зафіксували теж найбільше займань у області.

«ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ» ЗАПРАЦЮВАЛИ ПО-НОВОМУ

«Пункти незламності» на Львівщині змінили режим роботи. Про таке повідомили у Львівській ОВА. Внаслідок покращення погодних умов на території області Пункти Незламності перевели у так званий «сплячий» режим. При необхідності вони будуть функціонувати у межах територій, де буде така потреба.

          Джерело: Стрийське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області.