СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ХАЙ ЖИВЕ ЛЮБОВ»

Невгамовні та креативні! Це про волонтерів Стрийського районного гуманітарного штабу «Клаптик Надії», який чотири місяці працює у Стрию. Ідейна натхненниця та засновниця організації Ольга Боднар згенерувала новий соціальний проект для Героїв ЗСУ «Хай живе любов».

«Не зважаючи ні на що , життя триває, твориться переможний мир і всі плекають і сподіваються  на віру, надію і любов. ЛЮБОВ – це символ і незламність мирної країни, а могутня і непохитна сила України у сімейних і родинних цінностях. Український рід має продовжуватись. Саме тому ми запускаємо соціальний проєкт #ХАЙ_ЖИВЕ_ЛЮБОВ для ГЕРОЇВ ЗСУ», – розповідає Ольга Боднар.

Волонтери «Клаптику Надії»  пропонують: створення історії кохання для захисника чи захисниці;  весільне плаття (офіра медика Марти Шемечко); макіяж і зачіска від дружини воїна Юлії Гвоздєвої, світлини від фотографині Аліни Нариняк.

«Знаємо, що любов, то життєва міць, яка живить, окрилює і наближає нашу  Перемогу. Чекаємо на закоханих у нас в Штабі. Будемо раді спричинитися до радісної події в житті наших захисників і захисниць», – зазначає О. Боднар.

Також у «Клаптику Надії» щосереди  та щоп’ятниці надається правова допомога  – безкоштовні консультації юриста, адвоката. З 18 червня для дітей ВПО та дітей Стрийського району проводяться безоплатні консультації лікаря-педіатра, дитячого невролога Марти Шемечко. Разом до Перемоги!

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*