СТАДІОН «СОКІЛ» – МІСЦЕ, ДЕ ГАРТУВАТИМУТЬ ТІЛО І ДУХ ДО ПЕРЕМОГ

27 червня у Стрию після капітального ремонту відкрили стадіон «Сокіл». Модернізацію стадіону розпочали минулого року за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів. Витратили понад 30 мільйонів гривень. Тут спортсмени зможуть тренуватися в належних умовах та показувати ще кращі результати на змаганнях та конкурсах по всьому світу. До речі, відтепер й на «Соколі» можна проводити всеукраїнські та міжнародні змагання, зокрема з футболу та легкої атлетики.

Футбольне поле, майданчик для мініфутболу, легкоатлетичні доріжки, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, стрибків у довжину, висоту, тренажерний майданчик – усе це доступне для спортсменів та жителів Стрийщини.

У межах поїздки на Стрийщину голова Львівської ОВА Максим Козицький взяв участь у відкритті стадіону «Сокіл». За його словами: «… цей стадіон створений з думкою про наших дітей та молодь. Щоденна праця дасть вагомий результат у майбутньому».

Взяли участь у відкритті також народний депутат України Андрій Кіт, перший заступник Львівської обласної ради Євген Гірник, голова Стрийської РВА Богдан Янко, віце-президент Федерації легкої атлетики Володимир Рудюк та інші посадовці. Голова Стрийської громади Олег Канівець,   подякував усім за співпрацю та співфінансування, завдяки чому вдалося реалізувати цей проект.

(За матеріалами Стрийської міської ради).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*