СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «ГОДІВНИЧКА»

З давніх часів 12 листопада відзначається День синички, тобто день зустрічі зимуючих птахів. Це екологічне свято закликає виховувати у дітей любов до природи, бажання піклуватися про навколишнє середовище, не бути байдужими до пташок. День синички – це початок Всеукраїнської акції “Годівничка”.

Синичка – велика трудівниця. Готуватися до зимового голоду вона починає ще весною та влітку. І до зими ця маленька пташечка може назбирати і сховати до 15 кг насіння і зерна. Проте взимку не завжди їй вдається знайти схованку. Тому доводиться шукати їжу під снігом або харчуватися у годівничках.

Цьогоріч напередодні Дня синички на Станцію юних натуралістів м. Стрия разом зі своєю вчителькою Лідією Боженко завітали учні 2-а класу Стрийської ЗШ№ 5. Серед них багато юннатів. Діти виготовляли синичок з сіна та вчилися майстерності травомотанки. У всіх вийшли дуже гарні пташки з синьо-жовтими стрічками. Адже синичка має пір’ячко таких кольорів, як наш український прапор. З турботою про пташок, діти разом з батьками заготували корм для зимуючих птахів та будуть підгодовувати їх взимку. Разом перезимуємо!

Оксана КИРИЛІВ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*