СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ СТРИЯ – 2022 З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ

13 листопада на базі Стрийської загальноосвітньої школи № 6 розпочався чемпіонат м. Стрия з класичних шахів. У змаганнях беруть участь 34 учасники зі Львова, Дрогобича, Городка, Трускавця, Нового Роздолу, Моршина та Стрия. Серед них: 4 кандидати у майстри спорту України та 13 першорозрядників. Змагання проходять за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 35 хв.  плюс 30 сек. з обрахунком українського рейтингу.

На відкритті змагань учасників привітали начальник відділу фізичної культури та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун, директор Стрийської дитячо-юнацької спортивної «Школи сестер Музичук»  Олег Музичук, заслужений тренер України з шахів Наталія Музичук, секретар Стрийської районної шахово-шашкової федерації Галина Білецька.

Після спільного виконання Державного Гімну України розпочалися шахові партії. За підсумками трьох зіграних турів лідирують з 3 очками стрияни кандидати у майстри спорту Юрій Коробов, Роман Пристай, Тарас Колос, а також другорозрядник Микола Пристай з Моршина.

У 4 турі центральною буде партія між стриянами КМС Романом Пристаєм, який грає білими фігурами проти КМС Тараса Колоса. Микола Пристай з Моршина спробує дати бій діючому чемпіону міста КМС Юрію Коробову.

Змагання продовжаться 19-20 листопада.

Олександр СОЛОВЙОВ.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*