СТАРИЙ РІК МИНАЄ, НОВИЙ НАСТУПАЄ …

14 січня, на саме свято Обрізання Господнє і Святого Василія Великого при парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії духовенство та миряни прийшли привітати отця пароха Василя Процика з іменинами й послухати колядки у виконанні професійного колективу.

Радісна родинна атмосфера витала у стінах храму, який того дня відвідали бажані гості – Стрийський муніципальний чоловічий хор “Каменяр” на чолі з керівником Заслуженим артистом України Степаном Целюхом та Муніципальний духовий оркестр “Стрий” під керівництвом Ореста Пістракевича, а також заступник міського голови Михайло Журавчак та начальниця Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради  Ірина Пукас, які привітали іменинника, побажавши многая благая літ.

Захоплюючий концерт колядок та щедрівок “Іде звізда чудна” на якийсь час допоміг присутнім забути про те, що минулий рік – це рік, який був сповнений нелегких випробувань, а пройдешній – здійснив бажання присутніх  попри війну на якийсь час подарувати свято собі і своїм близьким.

Потужна коляда, підхоплена хором церкви Благовіщення і присутніми в храмі стократ підсилила   головне бажання кожного присутнього і кожного українця – бажання Перемоги й повернення всіх  наших Захисників і Захисниць до своїх родин. Чудовий творчий колектив подарував справжній новорічно-різдвяний настрій.

Парох церкви Благовіщення отець Василь Процик подякував усім, хто розділив радість  свята, а далі біля гроту на подвір’ї церкви було частування надзвичайно смачним бограчем та гарячим фірмовим глінтвейном від отця Василя і продовження концерту Муніципальним духовим оркестром  “Стрий”.

Галина ДАНИЛЬЦІВ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*