СТРИЙ НА ПОЛОТНІ

Цього тижня делегація Стрийської міської ради, яку очолив міський голова Олег Канівець, з робочим візитом перебувала у Люксембурзі щодо подальшої співпраці з містом-побратимом  Еш. У подарунок закордонним партнерам привезли брендовані сувеніри й картину-триптих стрийського художника Тараса Сорочака, де зображено наше місто.

Митець у своєму доробку має чимало улюблених і пізнаваних вулиць Стрия. Одна з найпопулярніших – це  ілюстрація (на фото) з  першої збірки поезій Тараса Сорочака «За дверима душі», яка побачила світ минулого року у видавництві «Український пріоритет», м. Київ, де зображено частину будівлі міської ради,  що по вул. Шевченка та кут вул. Олесницького. Насичені барви осені ніби змальовані з теплих жовтневих днів бабиного літа.

Мистецтво не має кордонів. Приємно, що у серці старої Європи у одній з найменших за площею європейських країн буде часточка Стрия.

Дякуємо владі, що популяризує наших митців, а художнику Тарасу Сорочаку за любов до міста і таке яскраве та натхненне втілення його на полотні. З нетерпінням чекаємо персональної виставки художника, де має бути чимало творчих сюрпризів.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*