«СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ» – ОСІНЬ ПЕРЕМОГ 2022»

28-30 жовтня на майдані Ринок у Стрию відбувся традиційний благодійний великий Карпатський фестиваль-ярмарок «СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ» –Осінь Перемог 2022». Цього разу ярмарок зібрав усіх, кому не байдужа доля країни.

Організаторами заходу виступили: Кооператив здорового харчування «Віра», Фонд громад «Рідня», Агенція Регіонального Розвитку «Перспектива Стрийщини» та Кредитна спілка «Вигода».

Стрияни та гості міста могли не лише придбати еко-продукцію, сувеніри, різноманітні прикраси карпатських умільців, посмакувати гарячі страви від кращих кухарів регіону, а головне –  долучитися до благодійності. Адже кошти, зібрані на різноманітних акціях та аукціонах, будуть використані на вкрай важливі потреби наших захисників та допомогу дітям ТПО.

У програмі фестивалю-ярмарки були музичні дарунки від талановитих стриян Ірини Кецик, Михайла Слободи, Олександра Ілечка, Творчої студії «МЯВ» та чудовий благодійний концерт від “Lemberg TV”, показові виступи лицарського клубу «Баннерет», дитяче свято від Молодіжного Банку Ініціатив і Студії музичного розвитку, дитячої творчості та дозвілля “ГумельKids». Серед гостей фестивалю розігрувалась також благодійна ярмаркова лотерея.

Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*