СТРИЙСЬКІ НОВИНИ

Меморандум про співпрацю. Міжнародний Медичний Корпус та Стрийська міська рада підписали меморандум про порозуміння та співпрацю. Медичний Корпус розпочав свою роботу у нашому місті з перших місяців війни. Ціль організації – допомога внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок російської агресії та громаді. Доступ до медичних товарів та послуг, психосоціальної підтримки, умов побуту, санітарії. Усе це та багато іншого забезпечують фахівці ММК. Також Міжнародний Корпус співпрацює з іншими українськими та місцевими організаціями, влаштовує спільні заходи, тренінги, дозвілля дітей тощо.

Дамір Росо, польовий координатор Міжнародного Медичного Корпусу у Стрию відзначив ефективність співпраці та комфортну роботу зі стриянами. Олег Канівець, міський голова, засвідчив свою підтримку та подякував за допомогу українцям.

У Стрийській ТГ завершується посівна та жнива. Незважаючи на складні кліматичні умови, станом на 15 листопада на території нашої громади залишилось зібрати 700 га кукурудзи та 50 га сої. Під посів урожаю наступного року посіяно 1631 га озимого ріпаку та 5733 га озимих зернових.

Загальна посівна площа озимих 7364 га, це на 200 га більше, ніж у минулому році. За оперативною інформацією, по сільськогосподарських підприємствах посівна площа у 2022 році збільшилася на 2200 га у порівнянні з минулим роком. Незважаючи на війну та несприятливу цінову політику на сільськогосподарську продукцію, аграрії з оптимізмом дивляться у майбутнє і роблять усе для перемоги.

Вимушені канікули. Грип у Стрию набирає обертів, особливо багато хворих серед дітей. У зв’язку з цим усі навчальні заклади Стрийської громади, залежно від кількості відсутніх дітей, самостійно приймають рішення про форму навчання у своїй школі (очна, дистанційна, канікули). 15 листопада  кілька шкіл нашого міста оголосили про канікули до кінця цього тижня.

Герої не вмирають! Герої поміж нас! Три магнолії висадили учні Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. N8, долучившись до участі у проекті «Алея Героїв», ініціатором якого є громадський діяч, офіцер ЗСУ, Михайло Шмігельський. Магнолії – це пам’ять про воїнів: Івана  Баранича, Юрія Згурського, Олега Підгородецького, які навчались у цій школі і віддали найцінніше – життя, за свободу і мир в Україні. Вони будуть зеленіти і квітнути, як квітнуло колись життя кожного з них. «Наш обов’язок берегти ці дерева і шанувати пам’ять наших захисників», – наголошують учні школи.

Комунікація незрячих із владою. До Міжнародного дня незрячих Богдан Янко, начальник Стрийської РВА провів зустріч зі творчим об’єднанням молоді з вадами зору “Наш світ” та керівником цього об’єднання – Тарасом Мільчаковським. “Незрячі та суспільство” – такою була тема зустрічі під час якої Тарас Мільчаковський висловився, що суспільство має приймати людей з порушеннями зору без стереотипів та упереджень, звернув увагу і на тому, щоб створювалися умови для безбар’єрної життєдіяльності незрячих у суспільстві. Також Тарас подякував очільнику району за підтримку та небайдужість.

Богдан Янко висловив Тарасу Мільчаковському свою повагу за активну громадську позицію та вручив грамоту за допомогу у соціалізації людей з особливими потребами до суспільства через творчість. Також очільник району вручив грамоти Богданці Федишин та Богдану Іванюку, вихованцям творчого об’єднання молоді з вадами зору “Наш світ” за активну творчу працю та особистий внесок у розвиток музичної культури. На завершення зустрічі відбувся творчий концерт під час якого діти продемонстрували свої таланти.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*