СТРИЙСЬКІ НОВИНИ

Стрийщину відвідали представники ООН

25 січня  Стрийщину з робочим візитом відвідали представники ООН у супроводі радниці голови Львівської ОВА та керівниці Консультативно-координаційних центрів (ККЦ) Галини Бордун, відповідального за менеджерів ККЦ Володимира Горака, координатора Телекомунікаційного кластеру у надзвичайних ситуаціях пана Мохамеда Ндіа, керівника проектів Сервісу для громад Телекомунікаційного кластеру у надзвичайних ситуаціях Вікторії Косицької. Делеговані гості та перші особи району відвідали Консультативно-координаційний центр (ККЦ), що діє при Стрийській РВА та поспілкувалися з менеджеркою ККЦ м. Стрия Іриною Яськів.

Автомобіль «швидкої допомоги» вирушить в одну з бригад ЗСУ

Це стало можливим при сприянні німецькій фундації «Франкфуртський ОБОЗ», волонтерів Інни, друга «Механіка» та Володимира Лисенка (друг «Квітень»), який пригнав автомобіль в Україну. Карету швидкої допомоги вже готують заповнити необхідним для захисників перед відправкою на схід. Зокрема, декілька пар високоякісних берців, які закупили за кошти з місцевого бюджету для бійців, що їх замовляли.

Плюс один старлінк у поміч захисникам

Завдяки депутату Стрийської міської ради Ігорю Сафіянику та Українській Федерації автомодельного спорту придбано  обладнання для супутникового Інтернету, яке передадуть Стрийській ТрО. Також  спортсмени з Польської, Литовської та Естонської федерацій автомодельного спорту передали українським захисникам значну гуманітарну допомогу, бо вважають, що єдність – це те, з чим здобудемо перемогу.

Щоб нашим воїнам було тепло

Представник Стрийського швейного підприємства Валерій Бурлака передав першому заступнику міського голови Миколі Дмитришину подарунок бійцям з добровольчого батальйону «Карпатська Січ» –  9 комплектів утепленого спецодягу, який вони замовляли. Днями подарунок прибуде до хлопців на передову.

 Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*