СТРИЙСЬКІ НОВИНИ

КОМПЕНСАЦІЯ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати до 50 відсотків компенсації з міського бюджету за придбання електрогенератора.
Загальний обсяг фінансування Програми на 2023 рік – 200 тис. грн. Скористатися можуть ОСББ, управляючі компанії, виконавці житлових послуг будинків, ЖБК міста Стрия.
Згідно з умовами потужність генератора має бути не менше 2,5 кВт. Сума відшкодування до 50 відсотків вартості , але не більше 50 тис. грн на одного заявника. Для отримання компенсації необхідно подати у відділ організаційної роботи заяву та документи, які підтверджуватимуть покупку та повноваження заявника.

ВІДНОВЛЕНО ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ
На території Стрийської територіальної громади відновлюють вулич¬не освітлення. У зв’язку із стабілізацією ситуації з енергопостачанням, зокрема у Львівській області, рішенням Ради оборони Стрийської міської ради було прийнято рішення про забезпечення освітлення старостинських округів ввечері з 19.00 до 22.00 год. та з 5.00 до 6 год. 45 хв.
Нагадаємо, через пошкодження електростанцій та підстанцій внаслідок обстрілу ворогом критичної інфраструктури вуличне освітлення у селах Стрийської громади було відімкнене.

РЕМОНТ ДОРІГ
З міського бюджету виділили субвенції в розмірі 20 млн грн для обласного бюджету на ремонт доріг Стрілків – Дідушичі, Ходовичі – Лани Соколівські та Лани – Соколівські – Малі Дідушичі, балансоутримувачем яких є ЛОВА.
До слова, в минулому році на ремонт дорожнього полотна з місцевого бюджету було виділено понад 4,5 млн грн. Фінансування стосується лише доріг загального користування місцевого значення, які перебувають на балансі обласного департаменту дорожнього господарства. Про ситуацію з ремонтом доріг та чому капітальні роботи не були можливими у 2022 р., міський голова Олег Канівець розповідав під час публічного річного звіту.

Джерело: Стрийська міська рада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*