СТРИЙСЬКІ НОВИНИ

Стрий і Авдіївка –  міста-побратими. Міський голова Олег Канівець очолив делегацію зі Стрия і особисто доставив автівки до військових та ДСНС. Напередодні голова Львівської ОВА Максим Козицький зініціював співпрацю між містами сходу і заходу України. Стрийський міський голова підтримав ідею і сьогодні підписав угоду про співпрацю з міським головою Авдіївки Віталієм Барабашем.

Міжнародний штаб допомоги українцям підтримуватиме це партнерство. Про це заявила керівниця штабу Анна Крисюк. Відтепер Стрий і Авдіївка – українські міста-побратими. Автівки, які привезли стрияни, були завантажені не тільки продуктами, предметами першої необхідності, а також військовою амуніцією. Дякуємо підприємцю Ігорю Дулину за ініціативу «1000 автомобілів Свободи», Львівському Оборонному Кластеру та Миколі Жарову, Асоціації українців у Люксембурзі за бронежилети.

 

Тактичної медицини вчили у Стрию. У Стрию відбулися курси з тактичної медицини, які провели кваліфіковані інструктори з Люксембурга, Франції та США. Понад 150 стриян та дрогобичан протягом дня освоювали медичні навики, необхідні в умовах воєнних дій. Серед учнів – військовослужбовці, тероборонівці, поліціянти, надзвичайники, медики та волонтери.

Організатори – Міжнародний штаб допомоги українцям, Львівська ОВА та Стрийська міська рада. Усі учасники отримали сертифікати про проходження курсу «Тактична медицина для українців», який включав теоретичні і практичні заняття. Паралельно такі ж навчання відбуваються на Сумщині.

Зустріли гостей з Гамбурга. З нами світ. Тобіас з Гамбургу, представник німецької благодійної організації «Humanaux» вперше перетнув кордон з Україною, щоб побачити роботу гуманітарних хабів, зустрітися із українцями, які змушені були покинути свій дім і шукати прихистку на заході країни. З собою привіз гостинці та засоби першої необхідності. Тобіас та його дочка Майя відвідали кілька внутрішньо переселених сімей у Стрию, перейнялися їх долею і пообіцяли повернутися. Стрийська міська рада завжди радо приймає іноземних гостей. Користаємо з кожної можливості розповісти про війну, про наш мужній народ і про потребу говорити про Україну у світі. Дякуємо за підтримку! Віримо у перемогу!

                                                  (За матеріалами Стрийської міської ради)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*