СТРИЙСЬКІ СУДДІ ВИКУПИЛИ ДИТЯЧІ МАЛЮНКИ

Ми непереможні, допоки ми єдині! Нещодавно центр раннього розвитку «Мудрик», що у м. Стрию, організував благодійний майстер-клас, де  діти малювали за мотивами творчості Марії Примаченко.  Готові картини малечі виставили на благодійний аукціон, а викупили їх судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області.

За ці дитячі роботи вдалось виручити недитячу суму  –  50 000 грн і всі кошти перерахували на рахунок ГФ «Стрийська сотня Січові Стрільці».

Тож тепер дивовижні роботи дітей прикрашатимуть приміщення Стрийського суду, а виручені кошти волонтери спрямують на покупку необхідної амуніції для наших воїнів з 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ».

«Невдовзі обов’язково прозвітуємо, що ми придбали, а поки що дякуємо за допомогу, довіру та співпрацю центру раннього розвитку «Мудрик», усім діткам, які долучилися до написання картин, та, звісно ж, суддям Стрийського міськрайонного суду Львівської області. Разом до перемоги!», – зазначає   волонтер, командир ГФ ОГП «Стрийська сотня Січові Стрільці» Василь Здирко.

______________

На фото: В. Здирко з суддями та юними художниками.

                                                                                                               Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*