СТРИЙСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ «КЛАПТИК НАДІЇ» ЗГОРНУВ СВОЮ РОБОТУ

15 вересня Стрийський районний гуманітарний штаб «Клаптик Надії», що за адресою: м. Стрий – вулиця Осмомисла, 1 на 204-моу дні війни і 197-ому дні діяльності згорнув свою роботу.

Кажуть, що для  Бога все вчасно і що «кожен фініш, то по суті старт». Від 24 лютого до першої видачі на фронт для «Клаптику Надії» треба було сім днів, а станом на нині то:  104 відправки на фронтові рубежі; 20 машин передали для ЗСУ; 78 населених пунктів України, де доставлено наша допомога ( а десь і по кілька разів);  615-ть передач відправили Новою Поштою; сплетено  100 «кікімор» та 140 великих маскувальних сіток; 68-м військових формувань отримали допомогу від «Клаптика Надії»;  осередки у Києві та Запоріжжі;  2000 осіб ВПО у штабі отримали допомогу; 27 отримано Подяк; 25 культурних медійних та соціальних проектів.

Але  це все суха статистика, а за кожною цифрою –  емоції, щем, трем, радість, горе, сльози, шалена праця 24/7, гордість за єдиний фронт і незламність, бо була і є свята віра у Бога, Україну і ЗСУ.

Але, але не все в житті так просто, то лиш драбинка зросту. Моя особиста вдячність усім (волонтерам, благодійникам, симпатикам штабу) за творення переможного миру! Ви всі мега круті. Ви ціловані  Богом і вмієте дарувати клаптик надії. Дякую і низько кланяюсь до ніг кожному. Обіймаю серцем кожного. Дякую за можливість тримати стрій разом з Вами!

Окремі слова вдячності: всім отцям різних конфесій за спільну молитву єднання і віри; Церкві Євангельських Християн Баптистів м. Стрий за безкоштовні обіди для всіх волонтерів гуманітарного штабу «Клаптик Надії».

У приміщенні за адресою: м. Стрий – вулиця Осмомисла, 1 залишилися наші люди-клаптики, які комунікуватимуть з Мариною Шпіцер-Дужак ( їй дякую за все); майстрині, які плетуть «кікімори»  та майстри з виготовлення маскувальних сіток.

Знаю і вірю, що «KLAPTYK NADIYI.UA» своєю дієвою любов’ю і надалі наповнюватиме перемогу, відбудову і розмай нездоланної і непереможної України. У НАС ОДИН ФРОНТ! УКРАЇНО, ТИ НЕЗДОЛАННА.

 

                                                                                                Ольга БОДНАР.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*