СТВОРЮЄТЬСЯ ЦИФРОВИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ЕКСКУРСІЙ СТРИЄМ

У Туристично Інформаційному Центрі Стрия вже не перши рік розробляється цифровий додаток туристичних об’єктів Стрийщини. Як наголошує директор ТІЦ Олександр Сікора, без будь-якої фінансової підтримки. Власними ресурсами центром нанесено на мапу більше 100 об’єктів і QR-коди були використані у створенні туристичної карти Стрийської ТГ.

Нещодавно до ТІЦ «Стрий» скерували  для проходження практики та захисту роботи студента з Львівського торговельно-економічного університету (Центральна спілка споживчих товариств України). І це, до речі, не вперше.

Один із напрямків його дослідження – створення цифрових додатків для повної інформації екскурсій містом та Стрийщиною, надаючи туристам усю необхідну інформацію, яка буде працювати офлайн.

Цей проект доволі перспективний і в напрямку популяризації  сувенірної продукції. При використанні кодів на магнітах турист отримує не тільки фотографію цікавого об’єкта, а через телефон може подивитися відео, послухати історію про це місце.

«Бажаємо нашому студенту-практиканту захистити свою роботу і перейти на наступний рівень освіти, – зазначає Олександр Сікора. – А про туристичні новинки, унікальні місця нашого краю та брендовану сувенірну продукцію можна вже дізнатися на нашому сайті  https://www.stryi-tur.info. Однозначно, Стрий цікавий у туристичному плані й має гарні перспективи у цьому напрямку».

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*