СВЯТА ВЕЧЕРЯ ДЛЯ ВОЇНА

Як би мені і, думаю, кожному хотілося, щоб наші Захисники  були вже вдома зі своїми сім’ями,  але, на жаль, реальність така, що ті, хто бережуть наш спокій, нині у холодних окопах  зі зброєю у руках. А Різдво наближається. БО «Благодійний Фонд Пріоритет – 4.5.0.» та ІГ «Конюхівські ґаздині» вирішили провести акцію «РІЗДВО НА ФРОНТІ».

Кілька днів роздумів і кулінар­них експериментів позаду, тож в окопи поїде: кутя, сушена грибо­ва юшка, вареники, голубці з грибовою підливою, печена і маринована рибка і, звичайно, пампушки. Усе буде в такому упа­куванні, яке дасть можливість зберігати святкові страви до 10 днів.

Отже: збираємось усі 1 січня 2023 року о 14.00 год. на кухні Конюхівської школи і будемо готувати. Мати за можливості ва­рену картоплю для  вареників; хто має можливість поділитись ка­пустою для голубців, також узяти з собою (пропарену, щоб можна було відразу готувати голубці); також, хто має мариновані гри­бочки і хоче передати їх нашим воїнам, приносьте з собою або зв’яжіться з нами і  ми обов’язково приїдемо і заберемо.

Печемо пампушки вдома і приносимо у Народний дім  2 січня 2023 р. Відправку плануємо у три етапи: 2, 3 і 4 січня  залежно від напрямку, куди поїдуть наші гос­тинці.

Давайте разом зваримо до­машню смачну святу вечерю для наших воїнів, щоб вони відчули себе як вдома.

Ірина ІВАНІВ-ЛЕВИЦЬКА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*