СВЯТКОВА МАНДРІВКА НА ГОРУ МАКІВКА

Як можна об’єднати Степана Бандеру, Січових Стрільців та Новий рік? Фонд “Рідня” має чудовий рецепт. Треба в перший день року піти на гору Маківка і помолитися за полеглих стрільців, що боролися з москалями  понад 100 років тому, згадати про незламний дух Степана Бандери, що повстав понад 80 років тому не тільки проти агресора Німеччини, але й проти підступного ворога – московитів, та привітати один одного з Новим роком, бажаючи Перемоги у 2023 році над ненависним ворогом українців – росіянами.

У цьогорічній мандрівці взяли участь представники  не тільки Стрия, Дрогобича, Долини та Львова, але й Харкова, Бахмута, інших містечок сходу та півдня України.

Для мандрівників небо відкрилося теплом, оскільки  була рекордна теплота у +12 °С, та відсутністю вітру, що дошкуляв у містах. То ж нам легко співалося січових, патріотичних про УПА та Різдвяних пісень. За час мандрівки ще двоє її учасниць з Дрогобича забажали стати членкинями фонду, визнаючи його досягнення та прагнучи долучитися до нашої спільноти фонду “Рідня”.

Всі учасники та учасниці мандрівки вже з нетерпінням очікують наступних активностей, щоб пізнавати свій край та формувати потужний патріотичний дух нескорених разом із фондом “Рідня”.

Святослав СУРМА,

координатор розвитку БФ «Фонд громад «РІДНЯ».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*