ТЕНІСНОМУ КЛУБУ «СОКІЛ» – 35 РОКІВ

Ювілей засновники тенісного клубу «Сокіл» Зеновій та Олег Медюхи, вирішили відзначити на кортах. Влаштували 22-23 жовтня у Стрию турнір  на Кубок тенісного клубу «Сокіл».  Оскільки офіційних чемпіонатів і турнірів з тенісу зараз в Україні не проводиться, таким чином тенісисти з 11 областей з радістю відгукнулися на запрошення позмагатися.

Згадувати, що таке турнірний змагальний дух, до нашого міста приїхало 30 тенісистів, серед яких 8 майстрів спорту України. Географія учасників змагань широка –  від Ужгорода до Харкова.

«Дякую меценатам, які підтримали нашу ідею та допомогли в проведенні турніру  на найвищому рівні. Це  “FINEX Group”, ПП «Лемар Агро», «DENTEX стоматологія» Стрий та готель «Золото Карпат», –  розповідає тренер та ідейний натхненник турніру Олег Медюх. –  Дякую гравцям, які в цей непростий час завітали до нас та показали топ-рівень українського юніорського, ветеранського та професійного тенісу. Нас підтримав найтитулованіший тенісист України  Сергій Стаховський. Нині він у ЗСУ та привітав учасників турніру й передав   вино власного виробництва для переможців. Запрошуємо його приїхати в Стрий, щоб провести майстер-клас для наших юних тенісистів. Думаю, ми реалізуємо цю ідею в майбутньому».

За дводенними результатами турніру п’єдестал пошани посіли:  І місце  мс Артем Туваков (м. Львів), ІІ місце мс Василь Єгоров (м. Ужгород),  ІІІ місце мс Дмитро Слепкань (м. Бровари).

На завершення турніру всі тенісисти та організатори Кубку тенісного клубу «Сокіл» виконали Гімн України на знак подяки бійцям ЗСУ, завдяки відвазі яких мали змогу провести турнір.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*