ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ, ЧИТАННЯ ТА СПІЛКУВАННЯ

Бібліотека села Йосиповичі – це місце спрямоване на залучення користувачів до читання та популяризацію української книги, відзначення визначних подій року, на допомогу оволодінню шкільної програми, до змістовного проведення вільного часу і розвитку творчих здібностей обдарованої молоді, дітей, виховання культури читання.

Бібліотека обслуговує читачів різних вікових категорій, до їх послуг, книги, які спрямовані для читання різнобічного характеру, це книги,з якими завжди затишно і зимою, і влітку.

Кожна людина в душі художник, письменник, поет, всі ми народжуємося надзвичайно талановитими. Незалежно від віку людини, творчість заспокоює, знімає стрес та допомагає відволікатись від подій сьогодення, які ми, на жаль, зараз змушені бачити щодня, під час війни. Творчість не лише приносить задоволення, але й зцілює душу.

У бібліотеці с. Йосиповичі без творчості жодного дня. Завжди гамірно, бо кожну хвилинку тут кипить робота, цікава робота по проведенню різноманітних майстер-класів, адже саме тут діє літературно-мистецьке об’єднання «Моє захоплення», в якому відвідувачі мають можливість творчо реалізувати свої здібності, фантазію, вміння творити різні роботи, як індивідуальні так і колективні, які експонуються в бібліотеці.

Протягом року цікавими для користувачів були різноманітні творчі заходи : осінній  майстер-клас «Щедрі дари осені», година творчості «Де квіти, там завжди краса», майстер-клас «3D картину з фоамірану», «А я намалюю барвисті мальви», «Квіти ромашки з фоамірану», «Вітальні листівки до Дня матері», творча лабораторія «Прикрасимо Великоднє дерево миру» та ще багато інших.

Дуже приємно бачити вже знайомі обличчя і чути питання: “А коли наступний майстер-клас? Запишіть нас, будь ласка”. Це означає, що працюємо недаремно, і час та зусилля на підготовку не йдуть “в нікуди”.

Анна ПАТАЛАЙ,

 завідувачка бібліотекою-філією с. Йосиповичі

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*