ТРАНСПОРТНА МОДЕЛЬ МІСТА

Безперечно, Стрий вже давно потребує впорядкування руху транспорту. Щороку збільшується кількість автомобілів, любителів велосипедів. З’являються різні скутери, електросамокати, які також претендують на  роль учасників дорожнього руху.

Нова влада почала робити перші кроки у цьому напрямку, облаштувавши паркомісця. Та щоб місто насправ­ді стало комфортним як для водіїв, так і для пішоходів, необхідний комплексний підхід. Мета – розвантажити центральну частину міста, якісно використати міський простір, створити комфортні умови для водіїв та пішоходів. Для цього запросили спеціалістів, які упродовж минулого року вивчали ситуацію та підготували цілісну транспортну модель міста.

Днями у Народному домі Стрия відбулася презентація осучасненої транспортної моделі міста. Представив її керівник компанії «Урбан промо» Роман Зубачик (на фото). Кожне слово фахівця було підкріплене графіка­ми, зображеннями. Така візуалізація не залишила байдужим нікого з присутніх у залі.

Автори презентували концепцію розвитку міста з влаштуванням нових майданчиків для паркування, велодоріжок, пішохідних зон, громадських просторів. Проект нової моделі міста доступний на сайті Стрийської міської ради протягом місяця для громадського обговорення.

Свої пропозиції та зауваження надсилайте на електронну пошту відділу транспорту, ТПВ та енергозбереження управління ЖКГ <transporttpv@ukr.net> з відміткою «транспортна модель міста».https://cutt.ly/Y8hJ95y

 

Відео презентації з коментарями розробника за посиланням: https://youtu.be/y3BbzlJc7FQ.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*