ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Триває підписання де­кларацій із сімейними лі­карями та педіатрами у но­вому Стрийському цент­рі первинної медико-сані­тарної допомоги. Центр розташований за адре­сою: вул. О. Басараб, 15 (IV поверх Стрийської цент­ральної районної лікарні).

Обрати лікаря можна в будь-якому із дванадцяти підрозділів (Стрийський, Верчанський, Дашавсь­кий, Подорожненський, Стрілківський, Угерський, Великоді­душицький, Нежухівський, Кавський, Лисятицький та Жулинський, а також ФАП с. Добряни).

У центрі ПМСД, що в Стрию, працює 12 лікарів, які готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Для зручності пацієнтів центр розташували в приміщенні районної лікарні. Тут, на місці, за скеруванням лікаря можна пройти консультацію у вузьких спеціалістів та пройти лабораторні обстеження.

Нагадаємо, в рамках медичної реформи Стрийська міська рада прийняла рішення про виділення із складу КНП «Стрийська центральна районна лікарня» підрозділів первинної ланки та створення нового Центру ПМСД.

Святослав Карман (на фото), в.о. директора КНП «Стрийський центр первинної медико-санітарної допомоги» зазначив, що заклад створено у жовтні 2022 року згідно з рішенням сесії Стрийської міської ради та повноцінно він запрацював з 1 січня 2023 року.

«Перевагою для пацієнтів є те, що при скеруванні сімейного лі­каря на консультацію до вузь­кого спеціаліста йому не потрібно буде навіть виходити з примі­щення лікарні. Прийом відбува­ється поверхом вище або ж по­верхом нижче у поліклінічному відділенні Стрийської Централь­ної районної лікарні», – під­креслив Святослав Карман.

Чимало мешканців стрийсь­кої громади вже оцінили плюси  центру, зокрема те, що, не ви­тра­чаючи час, можна пройти необ­хідні обстеження. Так, крок за кроком впроваджується медич­на реформа на наших теренах.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*