ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» працедавець у разі забезпечення роботою вимушено переміщених осіб на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, у т. ч. за сумісництвом, має право на отримання компенсаційної виплати у розмірі 6500 гривень за кожну таку особу. Тривалість надання компенсації два місяці з дня працевлаштування. Програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

Суб’єкти господарської діяльності, котрі претендують на компенсацію, повинні перебувати на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, мати подану податкову звітність за IV квартал 2021 р. або річну звітність за 2021 рік.

Слід врахувати, що розмір встановленої працівнику зарплати не може бути нижчим за мінімальні стандарти, встановлені законодавством.

Щоби отримати компенсацію, працедавець не раніше ніж через 5 днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи повинен надіслати заяву в електронній формі через «Портал Дія» або відвідати центр зайнятості за місцем знаходження й особисто подати заяву у паперовій формі чи надіслати її на адресу електронної пошти центру зайнятості.

У разі подання заяви через центр зайнятості також слід додати: копію наказу про працевлаштування особи, документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених вищевказаною Постановою, відомості про працівників, які є застрахованими особами, копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Телефон для довідок Стрийського міськрайонного центру зайнятості: 095 446 79 30 або (03245) 5-81-70. Електронна пошта: stryjcz@locz.gov.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*