ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ

Стрийський районний відділ ДУ «Львівський ОЦ КПХ» МОЗ України інформує, що з 24.04.2023 р. до 30.04.2023 р.  проводиться всесвітній  тиждень імунізації  з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Тиждень імунізації покликаний популяризувати ідею про те, що імунізація має величезне значення для профілактики захворювань і захисту життя. Цього року головною темою стане не тільки підтримка планової імунізації, а й вакцини та вакцинація проти COVID-19.

Масове та регулярне проведення вакцинації – це ефективний засіб контролю над керованими інфекціями як в національному, так і в глобальному масштабах.

Вакцинація проти COVID-19 – це найважливіший інструмент, який допоможе нам покласти край пандемії. Разом з тим потрібно пам’ятати, що ніхто не може вважати себе в безпеці до тих пір, поки в безпеці не буде кожен.

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців – усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.

Стрийським районним відділом  організовуються  виїзди  пересувної виїзної бригади медиків, що будуть проводити вакцинацію проти COVID-19 та інші профілактичні щеплення, а також буде проводитись  експрес-діагностика  COVID-19   методом швидких тестів та мінімальні медичні обстеження.

Ми закликаємо людей і організації приєднатися до нас в наших зусиллях та взяти участь  в роботі  пересувних пунктів. Пересувні  пункти будуть  функціонувати з 11.00 год.:

м. Стрий –  24.04.2023 р. по вул. Коновальця, 1;

м. Моршин – 26.04.2023 р. по вул. Івана Франка, 52;

м. Сколе – 28.04.2023 р. – площа  Незалежності.

Стрийський районний відділ ДУ «Львівський обласний  центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».