У ЛЮКСЕМБУРЗІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЛЬВІВЩИНИ

Голова Стрийської громади Олег Канівець у складі Львівської обласної делегації 13-14 травня перебував з візитом у Люксембурзі. Мета відрядження – налагодження партнерських відносин з містом Еш.  Ключові теми зустрічі  – війна в Україні та підтримка Європи, надання військової й гуманітарної допомоги.

Українська делегація провела зустріч з Генеральним директором Торгової палати Люксембургу Карлом Теленом, та консультантом Департаменту міжнародного співробітництва Нілом Бленчі. Захід був організований Геннадієм Чижиковим, президентом Торгово-промислової палати України. Обговорили можливі вектори співпраці українського та люксембурзького бізнесу.

Під час зустрічі було презентовано економічний потенціал Львівської області, а також озвучені пропозиції щодо відбудови України та налагодження нових логістичних шляхів постачання продукції українського виробництва в Європу. В межах програми візиту відбулася зустріч з головою міста Еш, де були обговорені питання регіональної співпраці та підписання найближчим часом Меморандуму про партнерство між м. Еш та м. Стрий.

Олег Канівець презентував керівництву торгово-промислової палати Люксембургу програму «Стрийська ТГ – територія нових можливостей». «Запрошую логістичні, будівельні, ІТ-компанії інвестувати у наш майбутній індустріальний парк. Вірю у розвиток громади і шукаю європідтримки. Дуже важливий візит. Чим більше в українських міст буде європейських міст-побратимів тим швидше спільнота зрозуміє нашу внутрішню сутність, культуру, історію і порядність. Ми вдячні, що Люксембург підтримує український народ у боротьбі проти окупанта. Велика робота у сфері інтеграції нашої країни у європейську сім’ю триває», – зазначає Олег Канівець.

Активізація двосторонньої співпраці з нашими європейськими партнерами важлива як ніколи раніше. Тому ТПП України докладає всіх зусиль для встановлення прямих контактів як між діловими колами, так і бізнесу з органами місцевого самоврядування.

Домовились про проведення найближчим часом спільного заходу «Doing business in Luxembourg» для українських ділових кіл щодо роботи на люксембурзькому ринку, а також отримання від Торгової палати Люксембургу опрацьованого списку товарних позицій, які Люксембург готовий імпортувати з України.

У межах поїздки делегація взяла участь у благодійному вечорі, де збирали кошти на автомобілі швидкої допомоги. Уже найближчими днями Асоціація українців у Люксембурзі направить у Львівщину тренерів, які проведуть курс з тактичної медицини для військових. Зокрема, і для стрийських захисників. Дякуємо нашим новим друзям за допомогу. Україна це Європа!

                                             (За матеріалами Стрийської міської ради).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*