У СКАРБНИЧЦІ КЛУБУ «ГОРЯНИН» МЕДАЛІ РІЗНОГО ГАТУНКУ

22 квітня  в приміщені спорткомплексу «Грація» у Львові, відбувся турнір з  боротьби грепплінг “ODYSSEUS GRAPPLING CUP-2” . В ньому взяли участь понад 70 спортсменів з восьми клубів нашої області.

Що таке грепплінг ? Це спеціальний напрямок або підвид спортивної боротьби, яка передбачає використання і поєднання різних прийомів з інших бойових мистецтв. Грепплінг – боротьба на підкорення, тобто основна мета спортсмена (грепплера) це саме примус суперника до здачі. Ударна техніка в грепплінгу суворо заборонена.

Кажуть: на грепплінг треба дивитися, а не читати про нього. Та ми з радістю напишемо, а ви почитаєте про успіхи наших земляків. Спортивний клуб «Горянин» Стрийської ДЮСШ «Сокіл» представили дев‘ятеро спортсменів. Борці виступали під керівництвом тренерів Сергія Ярового та Богдана Тарасенка.

За підсумками змагань вони здобули медалі різного ґатунку: 1 місце   – Вадим Домшин (16 років, в. к. 70 кг) та  Павло Бойчук (16 років, в. к. 88 кг); 2 місце – Ігор Микитчак (9 років, в. к. 50 кг), Данило Хомин (13 років, в. к. 60 кг),  Тарас Олійник (14 років, в. к. 60 кг), Данило Палагай (14 років, в. к. 53 кг),  Анатолій Мірчук (21 рік, в. к. 70 кг); 3 місце – Максим Стефура (13 років, в. к. 53 кг) та Олег Порох (14 років, в. к. 40 кг).

Наталія КАРПЕНКОВА.