У ЦЕНТРІ СТРИЯ З’ЯВИЛАСЯ НОВА ІНСТАЛЯЦІЯ

Війна триває… Страшна, кривава і жорстока. Щодня забирає кращих синів України, краде землі і майбутнє українців. Не маємо права ні на мить забути. З  5  липня  у центрі Стрия стоятиме мовчазна інсталяція – простріляний автомобіль з передової.  Підписуйтеся на телеграм-канал стрийських волонтерів, які займаються автомобілями для ЗСУ https://t.me/avto_zsu . Їм потрібна наша допомога.

Минулого тижня делегація зі Стрия вкотре відвідала наших Захисників на передовій. Цього разу з міським головою Олегом Канівцем вирушили і депутати Стрийської міської ради Орест Йосипчук, Іван Зрайло та Володимир Швед. Автомобілі з пальним і продуктами передали службі військової розвідки УДА, ТрО та військовій адміністрації Авдіївки. «Уже традиційно, повертаючись, прийняли запити на нові потреби. Шукаємо можливості, щоб їх придбати», – зазначає Олег Канівець.

Нагадуємо, у міськвиконкомі відкритий благодійний рахунок, кошти з якого йдуть виключно на потреби військовослужбовців. Виконавчий комітет Стрийської міської ради Р/р UA568201720314241002301038437 ДКСУ м. Київ МФО 820172 ЄДРПОУ 04055943

За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*