УКРИТТЯ, БЕЙДЖИКИ ТА ПИЛЬНІСТЬ ВИХОВАТЕЛІВ: ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДИТЯЧІ САДКИ НА СТРИЙЩИНІ

На Стрийщині поступово відновили роботу дитсадки, які прийняли 6 512 дошкільнят. 65 закладів дошкільної освіти та 49 дошкільних підрозділів працюють в очному режимі, п’ять садочків – дистанційно.

Відкриті нині садочки ретельно підготувались до роботи під час війни та облаштували укриття із запасами води та їжі.

Батьки довго вагалися, чи варто відпускати дитину з дому під час війни, але для багатьох родин це єдиний вихід. Адже треба продовжувати працювати, а малюка залишити нема з ким.

Варто додати, що загалом на Львівщині в часі війни запрацювали 6 нових дитсадків – відкрили 3 державні заклади дошкільної освіти, ще стільки ж – приватних.

Державні садочки відкрили у Львівському (село Підберізці), Дрогобицькому (село Бійничі) та Самбірському (село Бабино) районах. Їх зможуть відвідувати 160 дітей. Приватні ЗДО відкрили у Львові та у Яворівському районі (місто Мостиська).

«У нових садочках діти мають сучасне освітнє середовище, групові та спальні кімнати, ігрові майданчики, забезпечені ігровими та дидактичними матеріалами» – розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Для усіх дитячих садків розробили алгоритм дій при сигналах повітряної тривоги. З вихователями провели навчання, інструктажі, відпрацювали плани евакуації. Вихователі одягають на шию дитині бейджик з повною інформацією про неї, проводять температурний скринінг і перевіряють наявність тривожного рюкзака.

У рюкзаку дитини: вода, теплі речі в укриття, вологі серветки. Кожен рюкзак підписаний для кожної дитини. А у тривожному рюкзаку вихователя містяться відомості про батьків та дітей, міні-журнали, зошити, ручка.

Агресія російської федерації не зламає український дух. Наші діти будуть жити та навчатися на своїй рідній землі, яка має назву – Україна.

Джерело: Стрийська РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*