УКРИТТЯ У ШКОЛАХ ТА САДОЧКАХ СТРИЙЩИНИ БУДУТЬ З ІНТЕРНЕТОМ

23 січня під головуванням  начальника Стрийської РВА Богдана Янка,   відбулася нарада за участю заступника Володимира Шведа та керівниці відділу освіти, охорони здоров’я та спорту Олени Урдей з керівниками органів управління освіти Стрийського району.

Під час зустрічі Богдан Янко наголосив, що через повітряні тривоги діти змушені отримувати знання в укриттях. Щоб малеча мала доступ до інтернету, навіть під час повітряної тривоги, вирішили встановити роутери у всіх школах району.

За ініціативи керівника Львівської ОВА Максима Козицького Стрийський район вже отримав маршрутизатори, які  передали очільникам органів управління освіти для закладів освіти громад.

Варто додати, що роутери планують встановити у всіх школах області. Олександр Кулепін, заступник голови Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації каже, що у випадку відсутності електроенергії роутери зможуть забезпечити укриття зв’язком, лише якщо інтернет підключений технологією оптоволокна. За словами Олександра Кулепіна, у більшості шкіл області вже є така система підключення.

Окрім цього з учасниками наради обговорили питання створення у закладах освіти «Класів безпеки», дружин юних пожежників і впровадження спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі. Іван Веселовський, головний інспектор відділу профілактичної роботи Стрийського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області наголосив на важливості цих питань. У свою чергу Олена Урдей запропонувала створити механізм та алгоритм роботи цих ініціатив.

Про важливість національно-патріотичного виховання молоді Стрийщини виступив Констянтин Когут, офіцер відділення призову Стрийського РТ ЦК та СП та підбив підсумки щодо допризовної підготовки юнаків за 2021/2022 роки.

Степан Яцура, офіцер відділення рекрутингу та комплектування Стрийського РТ ЦК та СП розповів про організацію проведення військово-професійної орієнтації молоді.

Володимир Швед  на завершення наради, чітко окреслив конкретні доручення окремим відповідальним особам за питаннями, які розглядалися під час зустрічі.

Джерело: Стрийська РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*