УСПІХ НА ФЕСТИВАЛІ ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Для «Стрийського ВХПУ» стало традицією брати участь у щорічному фестивалі «Галицький талант». Цьогоріч відбувся ХХІV за рахунком фестиваль-конкурс перукарського мистецтва серед молоді, у якому взяли участь 35 колекцій різних навчальних закладів Львівщини. Вперше його провели у форматі онлайн.

Конкурсанти надсилали відео процесу, як команда працювала над створенням образу, та відео готових робіт. Таким чином журі мало можливість  бачити увесь перебіг роботи. Наступний етап – оформлення оригінальної локації, щоб сфотографувати моделей. За умовами конкурсу необхідно було представити колекцію з 5 моделей і придумати до неї назву. Колекції були тематичними –  мілітарі, в етностилі і різдвяно-новорічна тематика для дітей та підлітків.

У номінації «Сучасні зачіски в етностилі» студентки Стрийського Вищого художнього професійного училища здобули І місце за  створену колекцію під назвою «Стефанія».

Над створенням креативних і цікавих образів працювала супер-команда навчального закладу, зокрема майстри перукарського мистецтва: Іванна Жуковська, Людмила Киндратишин, Оксана Мацигін, Олександра Мельник, Світлана Білик, Галина Богдан, Наталія Кащій-Шевчук та учні групи № 2, 7, 9, які створили повний образ моделей.

До втілення стильних і дещо навіть загадкових образів долучилися і майстри художньої кафедри. Людмила Гарко своїми  солом’яними виробами доповнила візуальну красу створених зачісок. Хтось робив макіяж моделі, інші –  підбирали одяг, ще хтось працював над зачіскою. Такою була командна робота, яка дала чудовий результат.

Організатори фестивалю «Галицький талант» наголошують, що мають на меті навчити молодь працювати у команді, бо один у полі не воїн, а треба допомагати одні одним і разом радіти успіхам чи підтримувати в разі невдачі.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*