УСПІШНИЙ ВИСТУП СТРИЯН НА IV КУБКУ З ШАХІВ

16 жовтня в м. Сколе зібралося 96 учасників  з  Ужгорода, Луцька, Львова, Рогатина, Червонограда, Дрогобича, Городка, Миколаєва, Соснівки, Славського, Сколе, Стрия на IV кубок з шахів.

Стрийщину представляли 14 учасників: кандидати у майстри спорту України  Яків Дунаєр, Святослав Волощук, Олександр Соловйов; першорозрядники – Василь Каваців, Василь Тимків, Олег Кушней, Лев Карпінський; другорозрядники –  Зеновій Карпінський, Тарас Волощук; третьорозрядники –  Захар Саталкін, Михайло Притула, Назар Гішта; четверторозрядник Сергій Карпінський та початківець Лук’ян Бурак.

Загальний залік:

1. І Микола Доманський (Ужгород)
  2. кмс Святослав Волощук (Стрий)
  3. кмс Олександр Соловйов (Стрий)

Серед ветеранів переміг кандидат у майстри спорту стриянин Яків Дунаєр, а Василь Тимків посів 3 місце.

Серед юнаків до 16 років учень Стрийської ДЮСШ сестер Музичук Олег Кушней зайняв ІІ місце, а в категорії до 14 років Лев Карпінський став третім.

Наступним змаганням для стрийських шахістів стане І турнір з шахів пам’яті Дмитра Гаврилечка, який відбудеться 30 жовтня в с. Угерсько.