УВЕСЬ СВІТ МОЛИВСЯ ЗА УКРАЇНУ

25 січня о 14.00 год. за київським  часом відбулася міжнародна онлайн-молитва на вервиці з представниками Всесвітнього Апостольства Фатіми (ВАФ) з різних країн світу. Цілий світ молився в намірі за Україну. Новостворена молитовна група Всесвітнього Апостольства Фатіми у нашому місті при церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії долучилася спільною молитвою у храмі Благовіщення.

І хоч небагаточисельно, з огля­ду на робочий день, щиро і при­страсно молилися за мир в Україні і в усьому світі, за нашу швидку Пе­ремогу. А після спільної онлайн-вервиці змовили також вервичку до Божого Милосердя («Ісусе! Май милосердя для нас і для нашої України… Змилуйся над нами! Змилуйся над нашою Україною!») та до Матінки Божої Неустанної Помочі і, звичайно ж, заколяду­вали

Отець Петро Монька, сотруд­ник церкви Благовіщення, духов­ний провідник молитовної групи Всесвітнього Апостольства Фаті­ми, подякував усім, хто долучився до спільної молитви, та поблаго­сло­вив присутніх.

Нагадаємо, що молитовна гру­па Всесвітнього Апостольства Фатіми, котра об’єднала в собі усіх, хто бажає своїм особистим жит­тям та молитвою жертвуватися за навернення до Бога грішників і ро­сії, була заснована в церкві Бла­говіщення Пресвятої Богородиці у Стрию з благословення отця-пароха Василя Процика 22 грудня минулого року.

Мова йде про молитовну спіль­ноту християн, які відгукнулися на заклик Богородиці молитися за навернення грішників, щоб від­вернути небезпеки великих стра­ждань людства. Фатімські моли­товні групи існують уже по цілому світу. Це молитовний рух «Всесвіт­нє Апостольство Фатіми», осере­док якого є тепер і в церкві Благо­віщення міста Стрия і налічує уже більше 30 учасників.

Галина ДАНИЛЬЦІВ. Фото автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*