В СЕРЦІ ТІЛЬКИ ПЕРЕМОГА

Минулого тижня міський голова Стрия Олег Канівець  зустрічався з Азовцем, стриянином Андрієм Кориневичем, його дружиною Наталією та мамою, відомою волонтеркою  Оксаною Гудою.

«Минуло більше місяця після повернення з полону Андрія і ось маю змогу потиснути руку Герою, який разом з побратимами захищав Маріуполь та суверенність України», – зазначив очільник громади.  Він вручив Герою-земляку відзнаку «За честь та мужність м. Стрий».

Андрій Кориневич народився у Стрию, навчався в початковій школі №11 та в школі №3. Вищу освіту здобув в Івано-Франківську. З 2014 року проходив навчання в підготовчих центрах батальйону «Азов». 19 грудня 2015 підписав контракт з «Азовом» і з того часу не покидав місію Захисника України, знаходився в зоні проведення АТО, ООС, а з 24 лютого 2022 року – на «Азовсталі».

Зараз Андрій ще проходить реабілітацію, адже фізичне здоров’я значно похитнулося, але чотири місяці російського полону не змогли ні зламати, ні навіть надламати дух Героя. В серці тільки Перемога України і розплата за кожного воїна, який віддав своє життя у боротьбі.

Ця історія із щасливим продовженням, яких так зараз не вистачає, але яка надихає і дарує надію. Дякуємо тобі, Воїне, що живий! Дякуємо, що своїм життям пишеш історію України! Слава Україні! Героям слава!

Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*