ВДЯЧНІ ВОЇНУ

6 квітня  у дитячій школі мистецтв с.Лисятичі відбулось відкриття дошки пам’яті та вшанування річниці загибелі колишнього учня школи, учасника оркестру МЕДО «Стрий», Героя України 23-річного Ореста Барилюка.

На відкритті були присутні: ко­лектив ДШМ с. Лисятичі, о. Володимир Ковалевський та о. Василь Попик (с. Пчани), мама Наталія і бабуся воїна, заступник Стрийського міського голови Христина Грех, началь­ник Управління культури, молоді та спорту Ірина Пукас, начальник відділу з питань культури, націо­нальностей та релігій УКМС На­талія Катерняк та директор Лисятицького ліцею Микола Татарин.

Щира подяка всім, хто долучився до встанов­лен­ня таблиці пам’яті, особливо директору Лися­тицької школи мистецтв Пет­ру Шабану, адже він був для Ореста не лише вчителем в шко­лі, але і справжнім другом, ним залишився і надалі.

«Дякую за допомогу в реаліза­ції проекту депутату Василю Зубрицькому, старості Зеновію Данчевсь­кому, Анні Соболевсь­кій, матері Героя Наталії, особли­ва подяка художниці, матері теж загиблого Героя Наталії Семків за велику допомогу в реалізації цього проекту і всім, хто долучився! Хай провадить Вас Господь. Все буде Україна!», – зазначає П. Шабан.

Ми усі хочемо миру і перемоги України у цій війні! Ми вдячні кожному воїну, який захищає нас, захищає незалежність і непо­дільність нашої держави. Розу­міємо кожний новий день нашого життя, це чиїсь життя заради нас. Ціна дуже висока. Молимо у Бога кращої долі для України, моли­мось за нашу перемогу.

Слава Україні!  Героям Слава!

Олег ДУБ.