ВЕЛИКА СИЛА МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ

Виховання справжнього громадянина починається в сім’ї. Погодьтеся, що саме тут закладається духовна основа особистості. У патріотичній родині зростають патріотичні діти. Це вже  аксіома.

Маленькі стрияни Богдар Ханик-Соя та його сестричка Аня вирішили стати  волонтерами. Хлопчик дуже любить майструвати, робити вироби оригамі. Вирішив виготовляти паперових голубів (символ миру) і з сестрою продавати, щоб допомогти нашим захисникам.

Дітки живуть поряд з  проспектом Чорновола, яким багато людей прямують до залізничного вокзалу, тому  саме тут пропонувати перехожим свої паперові птиці. Так вдалося зібрати 5 841 гривню. Кошти разом з мамою Юлією (на фото) вирішили передати у волонтерський штаб БФ «Фонд «Рідня» на  «тепловізор». Юних волонтерів радо зустріли голова НР фонду Петро Маковський та представниці «Союзу Українок» Зеновія Ханас й Ірина Цехоня.

Дорослі, розчулені вчинком дітей, вирішили віддячити за їхню жертовність подарунками: кольоровими олівцями, наплічниками, книгами і морозивом. «Сьогодні волонтерами стали всі. І навіть діти стараються допомогти нашій армії і воїнами. Впевнена, з такими волонтерами українська армія переможе дуже швидко. Слава Україні!», – переконана Зеновія Ханас.

Братик з сестричкою вирішили не зупинятися й надалі, до нашої перемоги, старатимуться допомагати українській армії. З такими дітьми ми нездоланні!

                                                                 Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*