VІ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРА БОГДАНА ВОЙТЕЧКА

Всеукраїнський юнацький тур­нір з волейболу, присвячений пам’яті відомого далеко за межами Стрийщини тренера з волейболу серед чоловіків  Богдана Войтечка проходив протягом двох днів 13 та 14 січня  у спортзалі Стрийської ДЮСШ.

Організаторами турніру виступили: відділ фізичної культури і спорту, управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, Стрийська ДЮСШ та Стрийська федерація волейболу. У змаганнях взяли участь волейбольні команди Запоріжжя, Луцька, Чернівців, Білої Церкви, Ужгорода, Стрия, юнаки 2009-2010 року народження.

Під час урочистого відкриття всі присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять Б. Войтечка.

Команди учасників привітали заступник міського голови Андрій Стасів, голова Львівської обласної федерації волейболу В. Левків.

Дмитро Шнайдер і автор цих рядків розповіли про трудовий і спортивний шлях Б. Войтечка, здобутки його вихованців у мину­лому.

Пролунав Державний гімн України. Право покласти вінок на могилу Б. Войтечка доручили Р. Каліцуну та Р. Мазяку.

У напруженій боротьбі пере­можницею традиційного юнаць­кого турніру стала команда ДЮСШ м. Стрия (тренер Р. Кошіль), ІІ місце здобула команда Ужгорода, третє місце у команди із Чернівців. Переможці та призери нагоро­джені призами, медалями та грамотами. Крім того, оргкомітет визначив кращих гравців.

У Стрию люблять, вболівають і грають у волейбол під керів­ни­цтвом тренерів, які продовжують славні традиції волейболу нашого міста.

Оргкомітет тутрніру висловлює вдячність всім причетним за матеріальну підтримку в про­веденні даного турніру.

Роман МАЗЯК, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини.

Фото Любомира Шевчука.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*