ВІД СПЕКИ – ДО БІБЛІОТЕКИ

Креативні бібліотекарі Центральної дитячої бібліотеки ім. В. Стефаника Стрийської МЦБС щотижня вигадують для юних читачів цікаві й неординарні атракції. Одна з них – халабудне читання «Від спеки до бібліотеки». На балконі книгозбірні облаштували халабуду-намет, де можна сховатися від пекучого сонечка і читати (на фото).

Також підготували виставку-знайомство «Тобі і твоїм ровесникам». Школярі можуть ознайомитися з новою літературою й приєднатися до читання. Всі нові видання присвячені 30-й річниці Незалежності України. Словом,  цікаво, пізнавально, весело.

Щоб зацікавити до читання, хлопчикам і дівчаткам пропонують перегляд фільмів, екранізованих за творами відомих українських та зарубіжних авторів. Нещодавно юні читачі  переглядали фільм-фентезі за книгою Л. Керрола «Пригоди Аліси в дивокраї» та за шкільною програмою «Лис Микита» І. Франка. Після перегляду ще й провели аудіювання за віршованою казкою «Лис Микита».

Не секрет, що коти і книжки – досить популярний тандем. Навіть у найстаріших бібліотеках світу завжди мешкали котики. Звичайно, їхня присутність мала суто практичне значення, адже пухнасті мисливці захищали літературні скарби від мишей і щурів, втім, не виключено, що коли робота була виконана, а свідки відсутні, котиська і собі бралися до читання.

Бібліотекарі запрошують до веселої КотоКомпанії, прочитати серію пригодницьких романів-фентезі для підлітків «Коти-вояки» під спільним псевдонімом Ерін Гантер.

                                                                       Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*