ВІДСУТНІСТЬ СВІТЛА НЕ ПРИЧИНА ЗУПИНЯТИСЯ – ВІЙСЬКОВИМ ВАЖЧЕ

У цьому переконані волонтерки Спілки  солдатських матерів та дружин Стрийщини. Тут продовжують працювати: роблять окопні свічки; розпускають речі на нитки; плетуть «химери»; в’яжуть шкарпетки; нарізають тканину на маскувальну сітку. Дівчата і жінки постійно роблять свій внесок у Перемогу. Зайві руки знадобляться, тому закликають приєднуватись. Кажуть: «Вам не буде сумно без світла, а хлопцям на передовій буде легше».

Днями відправили в м. Харків 128-му  та 129-ту білі  «кікімори» під назвою «сніговий барс» та в м. Очаків Миколаївської області 130-ту чорну «кікімору»,  назвавши її «чорна пантера», яку замовив розвідник. Закінчили шосту,  білу, маскувальну сітку, робили свічки, в’язали шкарпетки, відправили ліки у шпиталь, розплітали светри, зробили 10 білих каверів, пошили білу зимову балаклаву та багато ще чого, що  непомітно іншим. Ось такі будні волонтерок.

А ще тут переконані, що ділитися з людьми, які потребують –  просто, приємно і  плюсик у карму. Зробити це може кожен, бо  знайдуться речі з переліку, яких ви зараз не потребуєте. Потреби людей, які втратили домівки: посуд, банячки, тарілки, горнятка, ложки, виделки, постіль, ковдри, рушники, іграшки, книжки для діток та дорослих, усе для дітей, дрібниці для побуту, побутова техніка, меблі, продукти харчування, теплий одяг.

Спілка солдатських матерів та дружин Стрийщини дякуємо усім, хто ділиться. Зокрема,  парафії церкви Св. Володимира та Ольги в особі Андрія Локтєва, хлопцям з ТрО, Громадській організації «Майдан Стрийщини» і пану Михайлу з с. Верчан за картоплю.

Наша адреса м. Стрий,  вул. Осмомисла, 1. Графік роботи: пн – субота з 9.00 до 14.00. Контактна особа Анна Шпіцер тел. 066-16-810-53.

Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*