ВІВАТ! БІБЛІОТЕКО!

Дитяча бібліотека-філія № 4 Стрийської МЦБС, що по вулиці Грабовецькій, 21-А зустрічає свій 60-літній ювілей в непростий  для країни час.

Історія бібліотеки починається з 1962 року. Ювілей – гарна нагода, щоб підвести підсумки минулого, оцінити сьогодення, скласти плани на майбутнє.

Наша книгозбірня – це потужний інформаційний центр з відділами обслуговування користувачів. Працює Інтернет-центр «Флешка» з сучасною технікою та безкоштовним Інтернетом, безкоштовний Wi-Fi. Бібліотека бере активну участь в проектно-програмній діяльності. Результат – успішна співпраця з Фондом Громад «Рідня» та придбання мультимедійного проектору. Це дало можливість відкрити у читальній залі дитячий безкоштовний кінозал. Наші заходи стали цікавими для громади мікрорайону з добіркою кіно, мультфільмів та документальних стрічок, працює бібліотечна послуга «Книга на допомогу шкільній програмі».

На сьогодні послугами бібліотеки користується близько 1800 читачів, це : дошкільнята, учні 1-9 класів, вчителі, вихователі, мешканці мікрорайону та села Грабівці.

Пріоритетним завданням бібліотеки є анонсування послуг, заходів, новинок літератури у соціальних мережах та на блозі «Книголюб».

Багато сил, праці, смаку докладаємо у створенні нового цікавого бібліотечного простору. Наш колектив – це бібліотекар відділу абонементу Наталія Проць, бібліотекар читального залу – Олександра Підкович, завідувачка бібліотекою Наталія Хома. На протязі існування бібліотеки свій посильний внесок в успішну роботу бібліотечної установи вносили : бібліотекарі Уляна Ланкевич, Галина Лико, Тетяна Сушкова, Марія Лукач, завідувачка бібліотекою – Марія Шпіцер, яка більше 50 років пропрацювала на бібліотечній ниві і сьогодні є активним читачем книгозбірні.

Свята можна зустрічати по різному, але ми знаємо, що не час. Йде війна… Молімося за всіх, хто обороняє нас, дає можливість жити у своїх домівках, працювати. Пам’ятаймо про тих, хто віддав своє життя за волю України. Слава Україні! Героям Слава!

Наталія ХОМА

Завідувачка дитячої

бібліотеки-філії № 4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*