ВІЙСЬКОВА АМУНІЦІЯ З КИТАЮ

У  День Незалежності  волонтерки Благодійного фонду «Інтелект Нації» Ірина КАРПІНСЬКА та Крістіна БЕРЕЗЯНСЬКА (на фото) отримали довгоочікуваний та, за їхніми ж словами,  супер-подарунок – військову форму для захисників, яку замовляли на фабриці у Китаї  на прохання бійців.

Ірина Карпінська розповідає, що на фабриках та в магазинах України і ЄС не було в наявності, відповідей – коли з’явиться,  також не звучало. Волонтерка  вирішила будь-що виконати замовлення воїнів і почала просто шукати в Google по цілому світу, де це можна придбати.

«Дуже хвилювалась, бо якість китайських фабрик полярна –  від IPhone та є і «дрантя китайське». Речі, що приїхали,  відмінної якості: кітеля, утеплювачі до них, штани, убакси, наколінники та налокітники, –  зазначає Ірина Карпінська. –

Маючи намір такої угоди, я шукала допомогу й брокери, торгові радники, «експортно-імпортні» юристи, усі сказали, що це супер складна і майже нереальна угода закупити військовий одяг українським Благодійним фондом на китайській фабриці. Але я вже була вирішила спробувати, тому, мені такі відповіді не підходили. Просто перестала радитись і зробила це сама. Це був момент самопізнання,  що б хто не радив, якщо я хочу, я все одно це зроблю. В результаті   знаю, що це можливо, маю китайського друга –  менеджера фабрики  Ніла, який потопав у щоденних моїх листах, а головне –   наші захисники мають потрібний, якісний одяг. Якщо когось цікавить тактичний одяг, взуття, тощо, маю усі каталоги, поділюсь досвідом, інформацією».

Також волонтерки минулого  тижня передали для Стрийської центральної районної лікарні ортопедичні товари: ортези, протези, пояси, фіксажі, милиці, ходунки тощо. «Маємо  надію, що ці медичні товари пришвидшать одужання ранених захисників та усіх потребуючих, а ми будемо старатися й надалі залучати донорів для допомоги Україні», –  каже Крістіна Березянська.

У серпні  фонду « Інтелект Нації» вдалося фінансово допомоги тренувальному центру УДА, перерахувавши 80 000 грн, бо ситуація на фронті справді важка й Українська Добровольча Армія потребує постійної допомоги.

Ірина Карпінська, як засновниця БФ «Інтелект Нації», взяла участь в урочистій сесії Стрийської міської ради, присвяченій Дню міста, та отримати від міського голови Олега Канівця «Почесну грамоту» за активну волонтерську діяльність з нагоди 31-ї річниці Незалежності України.

«Стрияни  молодці – творять спільне добро! Андрей Шептицький гарно про це сказав: «Спільне добро чинить із людей одне тіло, а якраз те спільне добро є основою всякої любови. Почуття й свідомість цього спільного добра, яке лучить людей, веде людину до зрозуміння, що загальне добро – то її власне добро, а ближні її – то наче вона сама! І тому тією самою любов’ю, якою людина сама себе любить, мусить вона любити й ціле людство».

                                                                                  Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*