ВОЛЕЙБОЛ. СТРИЯНКИ ЗНОВУ ПЕРШІ

10-11 березня у залі Стрийської ДЮСШ проходив  традиційний щорічний регіональний турнір з волейболу, присвячений пам’яті відомого далеко за межами Стрийщини тренера з волейболу Юрія Брунцвіка. Цьогоріч він відбувся вже  двадцять другий раз. Розпочався турнір з хвилини мовчання на честь легенди волейболу  та виконанням гімну України.

У змаганнях взяли участь команди дівчат 2009 р. н. та молодші зі Стрия, Червонограду, Костополя, Нового Роздолу, Чернівців та Мостиська.

Чимало поціновувачів цього виду спорту відвідали змагання та вболівали за стрийську команду і також підтримували  гостей турніру. І таки рідні стіни та настанови тренера допомогли стриянкам здобути перемогу.

Тож результати турніру такі: перше місце – ДЮСШ Стрий, друге- ДЮСШ Новий Розділ,  третє – ДЮСШ Костопіль. Кращим гравцем турніру стала Вікторія Гапатин.

Довідка: Юрій Андрійович Брунцвік народився 7 березня 1934 року у с. Гукливе Воловецького району Закарпатської області. У 1957 році закінчив Львівський інститут фізичної культури. У тому ж році розпочав трудову діяльність у Стрийському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства. У 1959 році перейшов на роботу в Стрийську міську дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ), де очолив секцію жіночого волейболу. У 1990 році його було призначено директором Стрийської міської ДЮСШ. Понад 40 років Ю. Брунцвік віддав волейболу, виховавши за цей час багато збірників міста, області та України. Серед його вихованок є чемпіони області, призери чемпіонатів України, багатьох всеукраїнських та всесоюзних турнірів. У 1999 році він вийшов на пенсію. А 25 січня 2001 року перестало битися його серце.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*